Oferujemy Państwu fachowy serwis, prowadzony przez serwisantów posiadających duże doświadczenie, uprawnienia wielu renomowanych producentów kotłów oraz innych urządzeń ciepłowniczych. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Zaczynaliśmy od prostych małych instalacji kotłów w  prywatnych domach i małych budynkach użyteczności publicznej. To właśnie zadowolenie osób prywatnych skłoniło nas do intensywnego rozwoju i poszerzenia działalności. Obecnie obsługujemy wiele dużych kotłowni olejowych, gazowych, opalanych biomasą, spalarni odpadów, przemysłowe instalacje olejowo-gazowych palników nadmuchowych, dużych instalacji solarnych, instalacji pomp ciepła,  central klimatyzacyjno wentylacyjnych.


Na każdą zgłoszoną do serwisu awarię reagujemy w ciągu kilku godzin od momentu zgłoszenia i dokładamy wszelkich starań aby awarię usunąć jak najszybciej. Współpracujemy dystrybutorami, wieloma firmami i hurtowniami instalacyjnymi, tak aby w każdej chwili mieć dostęp do potrzebnych dla Państwa części.


Proponuje podpisanie stałych umów serwisowych bądź na kompleksową obsługę.


Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Technoterm