Automatyka przemysłowa

Dlaczego powinniśmy zacząć współpracę?

Każdy system ogrzewania posiada mniej lub bardziej rozbudowany sposób regulacji temperatury. Obecnie większość kotłów posiada sterowanie automatyczne, które pozwala dostosować temperaturę w zależności od pory dnia lub temperatury panującej na zewnątrz. Można ją ustawić dla całego budynku lub niezależnie dla każdego pomieszczenia. Czynników, od których można uzależnić wysokość temperatury oraz sposób działania całego systemu grzewczego jest znacznie więcej. Znamy się na tym, posiadamy długoletnie doświadczenie w projektowaniu, montażu i serwisowaniu takich instalacji i wiemy jak wdrożyć te rozwiązania w Państwa budynku.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Oferujemy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis urządzeń sterujących, rozbudowę oraz modyfikację istniejących już instalacji ciepłowniczych w domach jednorodzinnych, budynkach wielorodzinnych, instytucjach oraz małych i dużych firmach biorąc pod uwagę najodpowiedniejszy dobór automatyki przemysłowej. Nasza oferta jest dopasowana do małych i dużych potrzeb niezależnie od poziomu skomplikowania układu ogrzewania. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, dlatego wśród używanych przez nas regulatorów, znajdują się urządzenia takich firm jak Danfoss, Siemens, Honeywell, Compit, Frisko, GESTRA, Spirax Sarco i Viessmann.

Ważne są szczegóły

Dobór odpowiednich komponentów automatyki sterującej pracą kotła skupia się głównie na umiejętności planowania i przewidywania w jakich warunkach i na jakich zasadach ma działać dany system ogrzewania po jego wdrożeniu. Sam dobór odpowiednich regulatorów pogodowych może spowodować obniżenie kosztów ogrzewania nawet o 20%.
Oprócz kontroli jakości paliwa i parametrów mediów wchodzących w skład instalacji, automatyczny system sterowania kotłem bada również wiele innych parametrów:

Kontrola jakości, temperatury i ciśnienia paliwa, pary oraz wody w technologicznym układzie ogrzewania

Istnienie i informowanie o błędach w instalacji

Pomiar i regulacja  odsalania oraz sterowanie układem odmulania kotła

Doświadczenie i profesjonalizm

Jeśli planują Państwo zautomatyzować, unowocześnić, odświeżyć lub zaprojektować całkowicie nowy system sterowania ogrzewaniem, zapraszamy do kontaktu z nami. Tylko profesjonalna obsługa pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze. Odpowiadamy w bardzo krótkim czasie.

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści pomogą we wszystkim.