Montaż i uruchomienie

Dlaczego warto zlecić montaż profesjonalistom?

Montaż instalacji i urządzeń grzewczych to zadanie dla profesjonalistów. Powinna go przeprowadzić firma składająca się z wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, dlatego trafili Państwo na naszą stronę. Jesteśmy po to, żeby zapewnić profesjonalne wsparcie w:

Projektowaniu, montażu, uruchomieniu i modernizacji instalacji kotłowni parowych i wodnych z palnikami gazowymi, biogazowymi i olejowymi

Doborze odpowiednich urządzeń grzewczych oraz automatyki sterującej i regulacyjnej

Doborze odpowiednich rozwiązań, dopasowanych pod względem technologicznym i prawnym

Ocenie wydajności i możliwości technologicznych danej inwestycji

Ocenie możliwości prawnych danej inwestycji

Przeprowadzaniu audytów energetycznych

Co oferujemy?

Gwarantujemy kompleksową pomoc w montażu niezależnie od wielkości i skomplikowania instalacji, markę producenta, czy rodzaj paliwa, jakim jest zasilana. Podejmujemy się zleceń w zakładach przemysłowych, liniach technologicznych, budynkach użyteczności publicznej, budynkach wielorodzinnych oraz jednorodzinnych.. Wykonujemy, co do nas należy. Montaż urządzeń grzewczych nie ma przed nami żadnych tajemnic!

Gwarancja jakości

Powierzając nam montaż i uruchomienie kotłów gazowych i olejowych oraz automatyki sterującej i regulacyjnej, macie Państwo pewność precyzyjnie wykonanej pracy zgodnie z projektem i dobrymi praktykami. Zapewniamy prawidłowy dobór i dopasowanie elementów już na etapie projektu. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, specjalistycznym sprzętem i rozległą wiedzą ze swojej dziedziny.

Doświadczenie

Warto zlecić nam montaż instalacji grzewczych, ponieważ nawet najwyższej jakości system może nie zadziałać poprawnie, jeśli zostanie nieprawidłowo zaprojektowany lub zamontowany. Zamiast skutecznie i wydajnie ogrzewać pomieszczenia może on się okazać źródłem wielu problemów, jeżeli popełni się błędy już na początku. Nie warto ryzykować i dokonywać montażu na własną rękę. Skontaktujcie się Państwo z nami! Nasze kompetencje są potwierdzone licznymi certyfikatami. Posiadamy wymagane uprawnienia i kierunkowe szkolenia, w których regularnie uczestniczymy, aby zdobywać nową wiedzę i być na bieżąco z obecną technologią dotyczącą systemów grzewczych.

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści pomogą we wszystkim.