Naprawa i serwis pomp ciepła w budynkach mieszkalnych i gospodarczych

Budynki mieszkalne i gospodarcze

Naprawa i serwis pomp ciepła

Dlaczego warto zlecić nam naprawę i serwis?

Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w serwisowaniu i naprawie pomp ciepła. Zapewniamy pełen profesjonalizm idący w parze z korzystną ceną. Sięgając po nasze wsparcie, możecie Państwo być spokojni o to, czy pompy ciepła działają w sposób prawidłowy – wydajnie, bezpiecznie, oszczędnie i w sposób przyjazny dla środowiska.

Jak ważna jest prawidłowa praca pomp ciepła?

Regularny serwis pompy ciepła pozwala utrzymać całą instalację w dobrym stanie i zagwarantować prawidłowe, efektywne i ekonomiczne działanie przez lata. Zaniechanie serwisu może natomiast znacząco skrócić żywotność urządzenia, obniżyć jego wydajność i zwiększyć ryzyko usterek oraz nieprawidłowości w działaniu. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny:

  • automatyki, kotłów parowych, wodnych i na oleje termalne
  • palników, nagrzewnic gazowych, olejowych i gazowo-olejowych

Ponadto nasze usługi obejmują:

Montaż systemów detekcji gazu

Czyszczenie kotłów

Kontrolę emisji spalin

Kontrolę okresową stanu technicznego

Wymianę i naprawę urządzeń automatyki kotłowni

Na czym polega serwisowanie pomp ciepła?

Świadcząc usługę serwisu pomp ciepła, wykonujemy ich pełen przegląd i specjalistyczną konserwację. Konserwujemy i w razie potrzeby wymieniamy elementy eksploatacyjne, a także regulujemy pracę pomp ciepła. Monitorujemy ich działanie, wykrywamy ewentualne nieprawidłowości i eliminujemy je, przywracając instalację grzewczą do stanu pełnej używalności i wydajności.

Naprawa pomp ciepła

Poza serwisem pomp ciepła wykonujemy również ich naprawy. Odnajdujemy i neutralizujemy źródła wszelkiego rodzaju usterek i nieprawidłowości w działaniu urządzeń grzewczych bez względu na ich miejsce montażu, wielkość i skomplikowanie. Specjalizujemy się w naprawie pomp ciepła różnego rodzaju, mocy i firmy. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Viessmann oraz Wilo.

Doświadczenie

Legitymujemy się wieloletnim doświadczeniem, mamy rozległą wiedzę i posiadamy sprzęt, przy użyciu którego skutecznie serwisujemy i naprawiamy dowolne pompy ciepła. Posiadamy również wszelkie niezbędne uprawnienia w zakresie naszych usług.

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści pomogą we wszystkim.