autoryzowany serwis urządzeń grzewczych

Jesteśmy autoryzowanym partnerem producentów urządzeń grzewczych:

 • – Viessmann
 • – Weishaupt
 • – Riello
 • – Giersh-Enertech
 • – De Dietrich

Zadzwoń: +48 608 386 366

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z SERWISU URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH

Nie jest tajemnicą, że nawet najlepiej zaprojektowana instalacja grzewcza z czasem przestanie osiągać pierwotną wydajność. Reagując w odpowiednim momencie, możemy uniknąć wielu niepotrzebnych wydatków, kiedy awaria instalacji ogrzewania powoduje jej zatrzymanie, a wraz z nią przerwę w dostawie ciepła.
Czytaj więcej

Serwis

Najczęstszymi przyczynami awarii sytemu grzewczego nie są wadliwe urządzenia a niewłaściwa eksploatacja. Niepoprawny dobór i późniejsza eksploatacja generują wysokie koszty napraw oraz zawyżone koszty paliwa. Ma to również wpływ na zanieczyszczenie środowiska oraz nadmierną emisję gazów emitowanych do naszej atmosfery.
Czytaj więcej

Z nami mają Państwo pewność, że kotłownia będzie działać wydajnie, bezpiecznie i bezproblemowo – zawsze, kiedy tego potrzeba. Świadczymy serwis gwarancyjny, pogwarancyjny i eksploatacyjny kotłów i palników.
Czytaj więcej

Regularny serwis pompy ciepła pozwala utrzymać całą instalację w dobrym stanie i zagwarantować prawidłowe, efektywne i ekonomiczne działanie przez lata. Zaniechanie serwisu może natomiast znacząco skrócić żywotność urządzenia, obniżyć jego wydajność i zwiększyć ryzyko usterek oraz nieprawidłowości w działaniu.
Czytaj więcej

Zakres usług

Specjalizujemy się również w:

P_20190731_115106

Budynki mieszkalne i gospodarcze

Analiza spalin i regulacja

Korzystamy z zaawansowanej aparatury do przeprowadzania analizy oraz posiadamy wieloletnie doświadczenie. Z ekonomicznego punktu widzenia, warto poddawać kocioł analizie spalin oraz ewentualnej regulacji w sposób cykliczny, aby nie doprowadzić do nieoczekiwanego zwiększenia wydatków na ogrzewanie. Jeśli macie Państwo wątpliwości dotyczące sprawnego działania swojej instalacji grzewczej lub nadszedł czas na odświeżenie lub modernizację obecnej instalacji, najlepszą decyzją będzie kontakt z nami.
Czytaj więcej

IMAG0573

Budynki mieszkalne i gospodarcze

MONTAŻ I URUCHOMIENIE

Gwarantujemy kompleksową pomoc w montażu niezależnie od wielkości i skomplikowania instalacji, markę producenta, czy typ paliwa, jakim jest zasilana. Podejmujemy się zleceń w domach jednorodzinnych, budynkach wielorodzinnych jak i na terenie wielkich zakładów przemysłowych, szkół i szpitali. Wykonujemy, co do nas należy. Montaż urządzeń grzewczych nie ma przed nami żadnych tajemnic!
Czytaj więcej

IMAG0295

AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Dobór odpowiednich komponentów automatyki sterującej pracą kotła skupia się głównie na umiejętności planowania i przewidywania w jakich warunkach i na jakich zasadach ma działać dany system ogrzewania po jego wdrożeniu. Sam dobór odpowiednich regulatorów pogodowych może spowodować obniżenie kosztów ogrzewania nawet o 20%.
Czytaj więcej

zobacz producentów

Producenci

zobacz realizacje

Realizacje

O nas

Nasza firma

Technoterm Automatyka Przemysłowa to firma świadcząca swoje usługi na terenie trzech województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego oraz mazowieckiego. Realizujemy również zlecenia za granicą. Posiadamy niezbędne uprawnienia i certyfikaty do montażu, uruchamiania i serwisowania kotłowni i urządzeń sterujących właściwą pracą kotłów. Osoby zajmujące się serwisem posiadają właściwe uprawnienia dozorowe i eksploatacyjne.

skontaktuj się

Kontakt

Napisz do nas. Odpowiemy w najkrótszym możliwym terminie.

 • adres technoterm

  TECHNOTERM Automatyka Przemysłowa
  Mariusz Bagiński, ul Emilii Plater 2a, 15-348 Białystok

  BIURO – TECHNOTERM Automatyka Przemysłowa –
  ul Świętego Jerzego 43, 15-349 Białystok

 • Napisz do nas

  email: biuro@technoterm.pl

 • zadzwoń do nas

  tel: +48 608 386 366

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści pomogą we wszystkim.