Naprawa i serwis palników w budynkach mieszkalnych i gospodarczych

Budynki mieszkalne i gospodarcze

Naprawa i serwis palników

Dlaczego warto zadbać o dobry stan palników?

Zajmujemy się serwisem palników olejowych, gazowych, multiolejowych oraz na pellets. Warto zadbać o dobry stan palników, ponieważ zaniedbany palnik wpływa na szybsze zużywanie się innych podzespołów instalacji grzewczej, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie kosztów ogrzewania i eksploatacji. Z pewnością korzystniejszym finansowo rozwiązaniem jest zapobieganie niż doprowadzenie do awarii, a następnie kosztownej naprawy kotła.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Serwisowanie gwarancyjne oraz pogwarancyjne wyżej wymienionych palników to nie tylko czyszczenie i konserwacja, lecz również odpowiednia ich regulacja. Dopiero, gdy palnik jest odpowiednio wyregulowany, nasza instalacja ogrzewania odwdzięczy nam się rzadszymi potrzebami naprawy i niższymi kosztami eksploatacji.

.

Współpraca z nami to więcej niż naprawa i serwis

W sytuacji poważniejszej awarii, przez którą bylibyście Państwo zmuszeni do dłuższego przestoju w dostawie ogrzewania do budynku, oferujemy tymczasowe rozwiązanie na czas naprawy, jakim jest zastosowanie palnika o odpowiednio dopasowanej mocy.
Nasze usługi odnośnie naprawy i serwisu palników to przede wszystkim:

Dostawa, montaż, uruchomienie oraz obsługa – konieczna podczas eksploatacji

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny palników olejowych, gazowych, multiolejowych oraz na pellets

Czyszczenie i konserwacja wyżej wymienionych typów palników

Regulacja palników na żądaną lub wymaganą moc wraz z analizą spalin O2, CO, CO2, NOx

Doświadczenie

Odpowiednie zaplecze techniczne oraz wieloletnie doświadczenie są kluczowym powodem, dla którego powinni Państwo zlecić naprawę lub serwis swojego palnika właśnie nam, bez względu czy to jest mała, czy duża firma, instytucja, dom jednorodzinny lub budynek wielorodzinny. Zawarcie długoterminowej umowy to gwarancja spokoju, sprawności i niezawodności instalacji grzewczej.

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści pomogą we wszystkim.